Nástěnné interiérové tapety

Ozdobte si stěny svého bytu nebo kanceláře obrazem, který máte rádi. Tapety dodáváme ze svislých pásů pro uvedený rozměr jako papírové lepené mokrou cestou nebo samolepící vhodné převážně pro sádrokartonový povrch. Součástí každé dodané objednávky budou pokyny pro lepení a přípravu povrchu.


tapeta z fotky

Zvolte rozměr plochy pro kterou chcete tapetu připravit v milimetrech. Vyberte zda chcete tapetu papírovou vliesovou pro lepení mokrou cestou nebo samolepící vhodnou pro sádrokartonové povrchy.

Zadejte šířku v mm

Zadejte výšku v mm

Typ tapety

Povrch tapety

Pokud jste již zvolili typ tapety, její povrch a zadali šířku a výšku, přetáhněte fotografii do okna, kde si ji dále připravíte pro tisk. Při každé změně formátu bude nutné fotografii upravit znovu.

Pro úpravu fotky ve vybraném formátu slouží ovládací prvky, které se po načtení vybrané fotografie zobrazí pod rámečkem. Doba na zpracování bude závislá na rychlosti Vašeho připojení k internetu a velikosti souboru zvolené fotky - nespěchejte po kliknutí na ovládací tlačítko na další krok, může dojít ke zkreslení obrazu. Náhled připravené fotky naleznete v souhrnu objednávky, kterou po odeslání obdržíte do své e-mailové schránky formou odkazu, tento zkontrolujte.

Nahrajte fotku!

Vyberte soubor přetáhnutím nebo kliknutím.

Použijte soubory typu *.jpg nebo *.jpeg
v barevném režimu RGB.
Váš prohlížeč nepodporuje Flash, Silverlight nebo HTML5.
			

Fotka, kterou jste nahráli nemá příliš velkou kvalitu. Zkuste zvolit menší
formát obrazu nebo míru zvětšení. Jakmile zmizím je vše v pořádku.
Přihlásit k účtu
Uživatelské jméno
Heslo
UKONČENÍ OBJEDNÁVEK
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že došlo k omezení provozu a nelze zasílat další objednávky prostřednictvím webových formulářů nevo e-mailem. Objednávky nelkze z technických důvodů realizovat. Děkujji za pochopení